ZEBROVANÝ PROGRAM
 

HUDEBNÍ PŘÍPRAVKA 

Zaměřena na rytmicko-melodické hry, zábavné zpívání, veselé tancování a hra na zobcové flétny podle veselých obrázků.

Výhodou je snadná metoda, kdy děti hrají podle malovaných not. S chutí se učí nové písničky, nejprve lidové, pak z různých pohádek a filmů pro děti.Skupinovou výuku doplňuje zpěv, rytmizace popř.. pohyb a seznámení se s dalšími hudebními nástroji. U našich dětí je flétna zábavou, svědčí o tom i mnoho vystoupení a soutěží např. s multiinstrumentalistou Jiřím Stivínem, Standou Hložkem a celostátní soutěží „Zdravé pískání” pod záštitou Jitky Molavcové, kde jsme se umístili na 3. místě. Pořádáme pro děti různé hudební a výtvarné soustředění, tábory a zábavné programy. 

PONDĚLÍ : Flétna

                Zpěv         

 

VÝTVARNÝ ATELIÉR

Rozvíjí fantazii, barevné cítění, podporuje dětskou tvořivost a jemnou motoriku. Děti jsou rozděleny do výtvarných skupin, dle věku od 3-15 let. Zaručujeme netradiční výtvarné techniky, práce s nekonvečním materiálem a variabilní možnosti různých kombinací barev, stylů, prostorů a výtvarného umění.Pro malování je důležitých 10 vlastností zraku:tma, světlo, pevnost a barva, tvar a umístění, vzdálenost a blízkost, pohyb a klid. 

ÚTERÝ:  17.00 - 18.00 h. Výtvarný ateliér pro talentované děti 

                                                       

STŘEDA :  17.00 - 17.45h. Flétny

                17.45 - 18.30h Zpěv             

                 

ČTVRTEK : 17.00.-17.45 h. Flétny

                17.45. -18.30 h. 

PÁTEK:  17.00 -18.30 h. Výtvarný Ateliér pro všechny !

 

 Časy jsou orientační, během září se budou upravovat !

Letos probíhá malá změna, pro zkvalitnění výuky, budu učit jen děti výběrové, talentované a  v menším počtu. Máte-li velkou radost tvořit a zdokonalovat svůj talent s láskou a pílí neváhejte se přihlásit !

 

 

 

Pořádáme:

KONCERTY, VYSTOUPENÍ, VERNISÁŽE MALÝCH I VELKÝCH UMĚLCŮ, SOUSTŘEDĚNÍ, PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY A ZÁBAVNÉ ZEBROVANÉ AKCE PO CELÝ ROK PRO DĚTI  A JEJICH RODIČE.

 Těšíme se na společnou spolupráci nových zebrovaných nadšenců a zárověň DĚKUJEME našim stálým dobrovolným spolupracovníkům, rodičům, našim sponzorům a šikovným holkám za odpovědnou práci s dětmi v kolektivu atelíéru ZEBRA

                                                                                                                                                                         a všem zebrovaným zebrám... :-)